Ons team

Alle Verdellers op een rij

Iedere dag zet onze professionele clubs experts zich in voor onze klanten. Benieuwd wie jij aan de telefoon hebt gehad? Of wie jij moet benaderen met jouw vraag? We zetten onze Verdellers met trots voor je op een rij! 

Barry Verdel

Barry Verdel

Coach/senior adviseur

071 - 331 0184 06 - 28422745
b.verdel@verdel.nl

Trots zijn, en iedere dag de lat een beetje hoger leggen. Als eigenaar van ons bedrijf bemoeit Barry zich overal een beetje mee.

Bart Knijnenburg

Bart Knijnenburg

ICT-adviseur

071 - 744 0053 b.knijnenburg@verdel.nl

Kleine, maar vooral grote vraagstukken zoals nieuwe klanten, nieuwe diensten en innoverende projecten. Daar steekt Bart graag zijn energie in!

Bart Vergeer

Bart Vergeer

Supportdeskmedewerker

071 - 744 0051 b.vergeer@verdel.nl

Bart is een geboren techneut die van zijn hobby zijn werk heeft gemaakt. Hij helpt jou geduldig met gebruikersvragen en lost storingen snel voor je op.

Bjorn van Es

Bjorn van Es

Controller

071 - 331 0184 b.vanes@verdel.nl

Van de begroting en de jaarrekening tot facturaties en BI-rapportages. Bjorn regelt alles netjes en efficiënt, hij houdt onze hele administratie op orde.

CarelJan Kuiter

CarelJan Kuiter

ICT business consultant

071 - 331 0184 c.kuiter@verdel.nl

Geen enkel securityvraagstuk is CarelJan te gek. Intern optimaliseert hij voortdurend onze (ISO-)processen en ook bij klanten is hij dagelijks bezig met veiligheid.

Cees Vesseur

Cees Vesseur

ICT-adviseur

071 - 744 0053 c.vesseur@verdel.nl

Cees draagt verschillende petten. Van relatiebeheerder tot ICT- en devicespecialist. Hij zorgt ervoor dat jij de totaaloplossing krijgt die je zoekt.

Coos van der Graaf

Coos van der Graaf

Werkplek- en systeembeheerder

071 - 331 0184 c.vandergraaf@verdel.nl

Coos is een betrokken werkplekbeheerder. Een intensieve klantrelatie met de focus op blije gebruikers, daar gaat hij het liefst voor aan de slag.

Daan Hogerhuis

Daan Hogerhuis

Werkplekbeheerder

071 - 331 0184 d.hogerhuis@verdel.nl

Of je nu een reparatie nodig hebt of persoonlijk advies wenst over de aanschaf van een nieuwe laptop of tablet, Daan staat voor je klaar!

Daemon Zierikzee

Daemon Zierikzee

Werkplekbeheerder

071 - 331 0184 d.zierikzee@verdel.nl

Voor een nieuwe laptop, reparatie of installatie ben je bij Daemon aan het juiste adres. Hij luistert naar jouw wensen en geeft advies over het juiste apparaat.

Danny van der Zwet

Danny van der Zwet

Front-end developer

071 - 744 0054 d.vanderzwet@verdel.nl

Toe aan een nieuwe website? Danny luistert naar jouw wensen, maakt een mooi design en bouwt jouw website in Wordpress.

Danny Verdel

Danny Verdel

.NET developer

071 - 744 0054 d.verdel@verdel.nl

Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan! Danny gebruikt .NET-maatwerk, Azure Services en PowerApps voor de beste maatwerkoplossingen.

Demian van der Salm

Demian van der Salm

Netwerkbeheerder/ICT-consultant

071 - 331 0184 d.vandersalm@verdel.nl

Demian houdt van complexe Azure-omgevingen en is dol op kritische klanten. Hij denkt met jou en met zijn collega's mee naar passende oplossingen.

Dennis Reinders

Dennis Reinders

Projectconsultant

071 - 331 0184 d.reinders@verdel.nl

Dennis brengt doordacht en daadkrachtig elke opdracht tot een goed einde. Hierin staan samenwerken en goede communicatie centraal.

Dick Jansen

Dick Jansen

Technisch manager ICT

071 - 331 0184 d.jansen@verdel.nl

Dick is een zeer betrokken manager voor ons ICT-team. Hij zorgt ervoor dat alle eindgebruikers, maar ook onze Verdellers, fijn kunnen werken.

Dirk Straathof

Dirk Straathof

.NET developer

071 - 744 0054 d.straathof@verdel.nl

Dirk spreekt alle talen, maar de Microsoft .NET-taal vindt hij het allerleukst. Stel jij hem jouw vraag? Dirk begint direct met bouwen aan de beste oplossing!

Dylan Hoogenboom

Dylan Hoogenboom

Front-end developer

071 - 744 0054 d.hoogenboom@verdel.nl

Goed doordacht en van hoge kwaliteit. Dylan bouwt toffe maatwerk websites in Umbraco. Daarmee legt hij ook de link tussen onze .NET- en mediacollega's.

Emiel Oudshoorn

Emiel Oudshoorn

Werkplekbeheerder

071 - 331 0184 e.oudshoorn@verdel.nl

Van alledaagse computerproblemen tot complexe werkplekstoringen, Emiel lost het voor je op! Hij beantwoordt al je vragen over jouw digitale apparaat.

Fred van der Meer

Fred van der Meer

Trainer/applicatiebeheerder

071 - 331 0184 f.vandermeer@verdel.nl

Werkt je ICT-oplossing top, maar hebben jouw gebruikers het nog niet onder de knie? Fred geeft trainingen zodat iedereen er fijn mee kan werken.

Gaby Havenaar

Gaby Havenaar

Traffic coördinator media/projectmanager

071 - 744 0054 g.havenaar@verdel.nl

Met een strakke planning en duidelijke informatie zorgt Gaby ervoor dat onze online mediacollega's en ontwikkelaars iedere dag weer aan de slag kunnen.

Heidi Verdel

Heidi Verdel

Gastvrouw

071 - 331 0184

Kom je bij ons langs? Heidi zorgt voor een warm welkom en een kopje koffie. Daarnaast maakt ze iedere dag een heerlijke lunch klaar.

Jacob de Jong

Jacob de Jong

Senior ICT-consultant

071 - 331 0184 j.dejong@verdel.nl

Hoogwaardige ICT-oplossingen en omgevingen die het altijd moeten doen. Jacob versterkt ons ICT-team en helpt ons de lat steeds hoger te leggen.

Jasper Volwater

Jasper Volwater

Werkplek- en systeembeheerder

071 - 331 0184 j.volwater@verdel.nl

Jasper houdt van efficient werkplek- en systeembeheer. Gek op hardware en met oog voor de gebruiker werkt hij graag bij de klant 'in huis'.

Jim van der Geest

Jim van der Geest

ICT-adviseur

071 - 744 0053 j.vandergeest@verdel.nl

Jim adviseert breed, maar het meest enthousiast wordt hij van de juiste inrichting van jouw werkplek. Zo zorgt hij voor werkplezier en productiviteit!

Joep Heijstek

Joep Heijstek

Expert VoIP/systeembeheerder

071 - 331 0184 j.heijstek@verdel.nl

Communicatie via Xelion, Teams of het liefst allebei. Naast regulier systeembeheerwerk, maak je Joep blij met complexe VoIP-vraagstukken.

Johan Bremmert

Johan Bremmert

Expert wifi en IoT

071 - 331 0184 j.bremmert@verdel.nl

Johan zorgt ervoor dat alles technisch perfect op orde is én dat het er netjes uit ziet. Van hoogwaardige wifi-netwerken tot een goede vergaderopstelling.

Josef Zaku

Josef Zaku

Supportdeskmedewerker

071 - 744 0051 j.zaku@verdel.nl

Bel je naar onze supportafdeling? Grote kans dat je Josef treft! Goed luisteren en daarna goed oplossen, daar staat hij voor.

Kevin van Dijk

Kevin van Dijk

Werkplekbeheerder

071 - 331 0184 k.vandijk@verdel.nl

Kevin beantwoordt al je vragen over jouw digitale apparaat. Voor een nieuwe laptop, reparatie of installatie ben je bij hem aan het juiste adres.

Lex Hoogenboom

Lex Hoogenboom

ICT solutions consultant

071 - 331 0184 l.hoogenboom@verdel.nl

Een dag niet geleerd, is een dag niet geleefd. Lex optimaliseeert dagelijks ons dienstenaanbod én helpt collega's de lat hoger te leggen.

Lion Zandvliet

Lion Zandvliet

Manager oplossingen en productiviteit

071 - 744 0054 l.zandvliet@verdel.nl

Hoe werken mensen en hoe werkt techniek? Als je dat allebei heel goed snapt, dan heb je Lion. De ideale gesprekspartner voor onze klanten en collega's.

Lynn Overdevest

Lynn Overdevest

Media- en communicatieadviseur

071 - 331 0184 l.overdevest@verdel.nl

Door middel van online media jouw doelstellingen bereiken. Dat is de kracht van communicatie. Lynn helpt jou een passende strategie op te zetten!

Marcel Sjardijn

Marcel Sjardijn

Business productivity consultant

071 - 744 0054 m.sjardijn@verdel.nl

Slimmer werken met Microsoft-oplossingen! Door lowcode software te bouwen én gebruikers te trainen, helpt Marcel jou en je team vooruit.

Marco Bleeker

Marco Bleeker

Systeem- en netwerkbeheerder

071 - 331 0184 m.bleeker@verdel.nl

Als zeer ervaren systeem- en netwerkbeheerder onderhoudt Marco zowel de techniek van als de relatie met veel van onze klanten.

Mart van Gasteren

Mart van Gasteren

.NET developer

071 - 744 0054 m.vangasteren@verdel.nl

Apps, portalen, koppelingen, noem maar op. Mart bouwt de mooiste oplossingen voor onze klanten. Altijd met Microsoft en het liefst vol innovatie.

Martijn Mekel

Martijn Mekel

Senior ICT-consultant

071 - 331 0184 m.mekel@verdel.nl

Complexe netwerken, cloudoplossingen en securityvraagstukken. Martijn heeft er kaas van gegeten en is dan ook een fijne kennisbron voor ons team!

Martijn Salet

Martijn Salet

Operationeel directeur/senior adviseur

071 - 331 0184 m.salet@verdel.nl

Martijn zorgt ervoor dat wij als organisatie continu verbeteren. Van onze intensieve partnerships met klanten tot een gezonde groei van ons bedrijf.

Martijn ter Steeg

Martijn ter Steeg

Expert Microsoft

071 - 331 0184 m.tersteeg@verdel.nl

Martijn houdt zich iedere dag vol enthousiasme bezig met uitdagende en complexe Microsoft Cloud-omgevingen. Ook iets voor jou? Bel Martijn!

Mathijs Kas

Mathijs Kas

Managing business consultant

071 - 331 0184 m.kas@verdel.nl

Onze klanten weten wat zij willen bereiken, en onze techneuten kunnen alles maken. Mathijs maakt de vertaalslag van de wens naar de opdracht.

Michel Blindeling

Michel Blindeling

Expert VoIP/systeembeheerder

071 - 331 0184 m.blindeling@verdel.nl

Communicatie via Xelion, Teams of het liefst allebei. Naast regulier systeembeheerwerk, kun je Michel ook inzetten voor connectiviteitsuitdagingen.

Miel Jansen

Miel Jansen

Supportdeskmedewerker

071 - 744 0051 m.jansen@verdel.nl

Mensen blij maken én ICT efficiënter inrichten. Dat zijn twee eigenschappen die je hoopt te vinden in een supportdeskmedewerker en die vind je zeker in Miel.

Niels Hogenboom

Niels Hogenboom

Werkplekbeheerder

071 - 331 0184 n.hogenboom@verdel.nl

Bij Niels ben je in goede handen! Voor een geduldige uitleg, een korte training, de beste hardwareoplossing of het klaarmaken van jouw device.

Niels van der Geest

Niels van der Geest

Traffic coördinator ICT

071 - 744 0052 n.vandergeest@verdel.nl

Een grote glimlach en een vrolijk welkom, dat is Niels! Hij verzamelt en verwerkt alle planverzoeken van klanten en collega's voor ons ICT-team.

Pascal van der Meer

Pascal van der Meer

Systeembeheerder

071 - 331 0184 p.vandermeer@verdel.nl

Pascal zorgt voor storingloze systemen en blije gebruikers. Waar hij zelf blij van wordt? Een grote ICT-omgeving met een berg veeleisende gebruikers.

Websitefoto Patrick Bakker

Patrick Bakker

Expert kwaliteit en support

071 - 331 0184 p.bakker@verdel.nl

Duizenden gebruikers zijn afhankelijk van de kwaliteit van ons werk en onze systemen. Patrick houdt zich hier dan ook dagelijks mee bezig.

Patrick Gordijn

Patrick Gordijn

Expert Microsoft 365

071 - 331 0184 p.gordijn@verdel.nl

Je nieuwe omgeving staat klaar, maar nu moet al je data nog over vanuit de oude omgeving. Geen zorgen! Patrick zorgt voor een geruisloze migratie.

Patrick Hoogervorst

Patrick Hoogervorst

Supportdeskmedewerker/ICT-expert

071 - 744 0051 p.hoogervorst@verdel.nl

Microsoft Azure, Fortigate Firewalls en Veeam backup: Patrick's favoriete producten waar hij alles van weet. En daarmee ondersteunt hij zijn collega's!

Peter Overduin

Peter Overduin

Senior ICT-consultant

071 - 331 0184 p.overduin@verdel.nl

Peter zijn specialiteit ligt op grote ICT-omgevingen die gewoon áltijd beschikbaar moeten zijn. Van onderhoud tot migraties, Peter zorgt dat het werkt.

Quinten van Buul

Quinten van Buul

Supportdeskmedewerker

071 - 744 0051 q.vanbuul@verdel.nl

Heb jij een vraag voor onze supportafdeling? Quinten zorgt voor veilige(re) oplossingen en helpt jou met de complexere securityvragen en -risico's.

Renee Verbraak

Renee Verbraak

Media- en communicatieadviseur

071 - 744 0054 r.verbraak@verdel.nl

Online zichtbaarheid op de juiste kanalen. Na een goed gesprek met Renee weet je waar jij mee aan de slag moet. Van advies tot volledige ontzorging.

Rick van Rijn

Rick van Rijn

Supportdeskmedewerker

071 - 744 0051 r.vanrijn@verdel.nl

Rick zorgt ervoor dat jouw systemen up-to-date en goed beveiligd zijn. Maar hij is van alle markten thuis, want ook voor reparaties stroopt hij zijn mouwen op!

Riko Loos

Riko Loos

.NET developer

071 - 744 0054 r.loos@verdel.nl

Riko maakt exact wat je nodig hebt: robuuste, innovatieve oplossingen die efficient ontwikkeld zijn door gebruik te maken van Azure services.

Roel van der Veer

Roel van der Veer

ICT-adviseur

071 - 744 0053 r.vanderveer@verdel.nl

Wanneer jouw medewerkers de juist hardware gebruiken, werken zij productiever. Roel adviseert je over jouw hardwarekeuze, telefonisch of in de showroom!

Ron Loos

Ron Loos

Supportdeskmedewerker en -coördinator

071 - 744 0051 ron.loos@verdel.nl

Eigenlijk kan Ron alle storingen op afstand oplossen. Met zijn ICT-ervaring ondersteunt hij collega's, maar hij legt ook voor zichzelf de lat steeds hoger!

Ron Riethoven

Ron Riethoven

Systeem- en netwerkbeheerder

071 - 331 0184 r.riethoven@verdel.nl

Ron is van alle markten thuis. Maar waar hij zijn hand nooit voor omdraait, dat is het beheren en implementeren van ICT-omgevingen. Storingsloos.

Ronald Anderson

Ronald Anderson

Netwerkbeheerder/ICT-consultant

071 - 331 0184 r.anderson@verdel.nl

Hoe lastiger de vraag, hoe leuker Ronald 'm vindt. Efficiënt complexe ICT-oplossingen bouwen, doet hij dan ook het liefst. Heb jij een vraag voor Ronald?

Sander Janssen

Sander Janssen

Netwerkbeheerder

071 - 331 0184 s.janssen@verdel.nl

Sander heeft twee belangrijke eigenschappen van een Verdeller: hij is enthousiast en werkt oplossingsgericht. Het liefst aan mooie ICT-omgevingen.

Seth Kennis

Seth Kennis

Werkplekbeheerder

071 - 331 0184 s.kennis@verdel.nl

Seth helpt jou met al je vragen over digitale apparaten! Hij verzorgt reparaties en adviseert je over een apparaat dat past bij jouw wensen.

Sharon Honders

Sharon Honders

Teamleider/media- en communicatieadviseur

071 - 744 0054 s.honders@verdel.nl

Energiek, enthousiast en creatief. Dat is Sharon in een notendop. Ze geeft sturing aan ons online mediateam en adviseert klanten over communicatievraagstukken.

Simone Disseldorp

Simone Disseldorp

Media- en communicatieadviseur

071 - 744 0054 s.disseldorp@verdel.nl

Pakkende (web)teksten, daar wordt Simone blij van! Maar ook van presentaties, social media en video. Simone verzorgt de beste mediamix voor jouw doel.

Stefan Möllers

Stefan Möllers

Inkoper/ordermanager

071 - 331 0184 s.mollers@verdel.nl

Er gaan een flink aantal orders om in ons bedrijf. Dankzij Stefan zijn alle spullen op tijd ingekocht en ligt alles netjes klaar voor de juiste collega.

Stefan van Egmond

Stefan van Egmond

Microsoft 365 consultant

071 - 744 0054 s.vanegmond@verdel.nl

Stefan zorgt ervoor dat mensen iedere dag slimmer en fijner werken. Onder andere door een goede inrichting van Microsoft 365 en BI-rapportages.

Teun Bakker

Teun Bakker

Supportdeskmedewerker

071 - 331 0184 t.bakker@verdel.nl

Heb je een ICT-probleem? Teun lost het graag voor je op. Hij vindt het leuk om mensen te helpen én om aan computers te sleutelen. De perfecte support-mix!

Tim van der Steen

Tim van der Steen

Systeem- en netwerkbeheerder

071 - 331 0184 t.vandersteen@verdel.nl

Als vertrouwde beheerder regelt Tim dat jouw ICT-omgeving veilig en up-to-date is. Met de focus op een stabiele werkomgeving en blije gebruikers.

Tim van Dijk

Tim van Dijk

ICT-adviseur

071 - 744 0053 t.vandijk@verdel.nl

Onze ICT-adviseur Tim draagt meerdere petten, van accountmanager tot productspecialist connectiviteit. Wat jouw vraag ook is, hij regelt de juiste dienst.

Tobias van den Boom

Tobias van den Boom

Supportdeskmedewerker

071 - 744 0051 t.vandenboom@verdel.nl

Tobias is een van de eerste aanspreekpunten van onze supportdesk. Heb je een vraag? Hij regelt een snelle oplossing! Of koppelt je aan de juiste collega.

Toon Brand

Toon Brand

.NET developer

071 - 744 0054 t.brand@verdel.nl

Toon is onze vrolijke tweetalige ontwikkelaar. Hij spreekt namelijk Java én .NET en dat is handig! Het realiseren van koppelingen staat bij Toon op een.

Wessel van Buren

Wessel van Buren

Front-end developer/SEO-expert

071 - 331 0184 w.vanburen@verdel.nl

Wil jij jouw online presentatie naar het volgende niveau tillen? Wessel helpt je met een pakkende vormgeving én met online marketingactiviteiten.

Wouter Blok

Wouter Blok

Projectmanager/ICT-consultant

071 - 331 0184 w.blok@verdel.nl

Is jouw ICT-migratie wel heel strak gepland en voorzie jij hobbels op de weg? Geen zorgen! Wouter zorgt voor een succesvolle afronding van het project.

afbeelding
Werken bij Verdel

Verdeller worden?

Naast ‘niet lullen maar poetsen’, vinden wij een biertje (met bitterballen natuurlijk) op z'n tijd erg belangrijk. Jij ook? Voor een enthousiaste expert hebben wij altijd ruimte!

Werken bij Verdel